skip navigation

Week 1 Game Results

Week 1 Scores

SCHEDULE: 10/8

  TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Griffin            
1ST/2ND GIRLS   2:00 1st/2nd Girls A S. Dailey (G1_G2T1) 7 J. Boak (G1_G2T2) 5
    2:00 1st/2nd Girls B D. Moore (G1_G2T3) 10 A. Frymoyer (G1_G2T5) 1
3RD GIRLS   3:00 1st/2nd Girls A S. Dailey (G1_G2T1) 9 D. Moore (G1_G2T3) 3
    3:00 1st/2nd Girls B J. Boak (G1_G2T2) 6 A. Green (G1_G2T4) 4
    4:00 1st/2nd Girls A A. Green (G1_G2T4) 12 A. Frymoyer (G1_G2T5) 0
    4:00 3rd Girls B J. McGee (G3T3) 9 C. Morris (G3T5) 0
    5:00 3rd Girls A J. Gascoyne (G3T1) 18 J. McGee (G3T3) 4
    5:00 3rd Girls B R. Alimohammad (G3T2) 2 K. Krueger (G3T4) 15
    6:00 3rd Girls A J. Gascoyne (G3T1) 22 R. Alimohammad (G3T2) 8
    6:00 3rd Girls B K. Krueger (G3T4) 14 C. Morris (G3T5) 3
    8.5 Foot Goals            
                 

SCHEDULE: 10/8

  TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Davidson            

4TH GRADE GIRLS

  2:00 4th Girls A A. Super (G4T1) 2 S. Wright (G4T2) 16
    2:00 4th Girls B M. Thayer (G4T3) 11 S. Shetty (G4T4) 10

7TH GRADE GIRLS

  3:00 4th Girls A A. Super (G4T1) 6 M. Thayer (G4T3) 22
    3:00 4th Girls B S. Wright (G4T2) 12 S. Shetty (G4T4) 10
    4:00 4th Girls A D. Balasuriya (G4T5) 16 C. Tollliver (G4T6) 4
    4:00 4th Girls B D. Norwood (G4T7) 6 J. Beasley (G4T8) 13
    5:00 4th Girls A D. Balasuriya (G4T5) 16 D. Norwood (G4T7) 4
    5:00 4th Girls B C. Tollliver (G4T6) 12 J. Beasley (G4T8) 10
    6:00 7th Girls A J. Beasley (G7T1) 10 T. Sim (G7T2) 20
    6:00 7th Girls B A. Brugger (G7T3) 15 R. Campbell (G7T4) 3
    7:00 7th Girls A J. Beasley (G7T1) 15 A. Brugger (G7T3) 7
    7:00 7th Girls B T. Sim (G7T2) 30 R. Campbell (G7T4) 5
   

8.5 and 10 Foot Goals

           
                 
                 

SCHEDULE: 10/8

  TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Randolph            

5TH GRADE GIRLS

  2:00 5th Girls A J. Rheman (G5T1) 18 B. Giacomel (G5T2) 15
    2:00 5th Girls B T. Demaree (G5T3) 3 A. Green (G5T4) 17

8TH GRADE GIRLS

  3:00 5th Girls A J. Rheman (G5T1) 11 T. Demaree (G5T3) 8
    3:00 5th Girls B B. Giacomel (G5T2) 7 A. Green (G5T4) 8
    4:00 5th Girls A M. Orton (G5T5) 2 J. Thomas (G5T6) 0
    4:00 5th Girls B A. Habashy (G5T7) 3 B. Khanoyan (G5T8) 6
    5:00 5th Girls A M. Orton (G5T5) 17 A. Habashy (G5T7) 5
    5:00 5th Girls B J. Thomas (G5T6) 0 B. Khanoyan (G5T8) 4
    6:00 8th Girls A E. Fundora (G8T1) 11 B. Giacomel (G8T2) 38
    6:00 8th Girls B J. Burnett (G8T3) 27 B. Hill (G8T4) 7
    7:00 8th Girls A J. Burnett (G8T3) 42 E. Fundora (G8T1) 13
    7:00 8th Girls B B. Giacomel (G8T2) 29 B. Hill (G8T4) 11
    10 Foot Goals            
                 

SCHEDULE: 10/8

  TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Rylander            

6TH GRADE GIRLS

  2:00 6th Girls A J. Pruitt (G6T1) 4 B. Walker (G6T2) 8
    2:00 6th Girls B N. Santos (G6T3) 8 A. Trevino (G6T4) 14

8TH GRADE GIRLS

  3:00 6th Girls A J. Pruitt (G6T1) 12 N. Santos (G6T3) 16
    3:00 6th Girls B B. Walker (G6T2) 3 A. Trevino (G6T4) 12
    4:00 6th Girls A A. Roebuck (G6T5) 14 J. Clark (G6T6) 2
    4:00 8th Girls A R. Ewart (G8T5) 28 R. Nemic (G8T6) 6
    5:00 6th Girls B J. Clark (G6T6) 5 A. Roebuck (G6T5) 21
    5:00 8th Girls B T. Demaree (G8T7) 11 K. Cunningham (G8T8) 12
    6:00 8th Girls A R. Ewart (G8T5) 32 T. Demaree (G8T7) 5
    6:00 8th Girls B R. Nemic (G8T6) 15 K. Cunningham (G8T8) 8
    10 Foot Goals            
                 
                 

SCHEDULE: 10/8

  TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Alexander            

1ST GRADE BOYS

  2:00 1st Boys A Krueger (B1T4) 12 Cox (B1T5) 3
    2:00 1st Boys B Fifadara (B1T3) 11 Taylor (B1T2) 14

2ND GRADE BOYS

  3:00 1st Boys A Taylor (B1T2) 8 Krueger (B1T4) 9
    3:00 1st Boys B Aukusitino (B1T1) 8 Fifadara (B1T3) 3
    4:00 1st Boys A Cox (B1T5) 6 Aukusitino (B1T1) 8
    4:00 2nd Boys B Mitchell (B2T1) 12 Zhu (B2T2) 15
    5:00 2nd Boys A Mitchell (B2T1) 20 Smith (B2T4) 3
    5:00 2nd Boys B Zhu (B2T2) 20 Wilke (B2T3) 12
    6:00 2nd Boys A Ford (B2T5) 21 Smith (B2T4) 2
    6:00 2nd Boys B Wilke (B2T3) 11 Diaz (B2T6) 10
    7:00 2nd Boys A Diaz (B2T6) 5 Ford (B2T5) 20
    8.5 Foot Goals            
                 

SCHEDULE: 10/8

  TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Stanley            

3RD GRADE BOYS

  2:00 3rd Boys A D. Lindsay (B3T1) 10 M. Ripaldi (B3T2) 17
    2:00 3rd Boys B R. Raddle (B3T3) 14 A. Teague (B3T4) 4
    3:00 3rd Boys A D. Lindsay (B3T1) 14 R. Raddle (B3T3) 11
    3:00 3rd Boys B M. Ripaldi (B3T2) 24 A. Teague (B3T4) 14
    4:00 3rd Boys A C. Black (B3T5) 17 C. Raesner (B3T6) 18
    4:00 3rd Boys B P. Radulovic (B3T7) 3 G. Kaim (B3T8) 17
    5:00 3rd Boys A C. Raesner (B3T6) 14 C. Black (B3T5) 15
    5:00 3rd Boys B P. Li (B3T9) 17 K. Wang (B3T10) 16
    6:00 3rd Boys A P. Radulovic (B3T7) 5 P. Li (B3T9) 20
    6:00 3rd Boys B G. Kaim (B3T8) 15 K. Wang (B3T10) 11
    8.5 Foot Goals            
                 

SCHEDULE: 10/8

  TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Wilson            

4TH GRADE BOYS

  2:00 4th Boys A R. Neil (B4T1) 19 B. Burns (B4T2) 18
    2:00 4th Boys B J. Pope (B4T3) 13 J. Gascoyne (B4T4) 10
    3:00 4th Boys A R. Neil (B4T1) 23 J. Pope (B4T3) 15
    3:00 4th Boys B B. Burns (B4T2) 20 J. Gascoyne (B4T4) 10
    4:00 4th Boys A K. Cano (B4T5) 7 D. Root (B4T6) 23
    4:00 4th Boys B L. Fried (B4T7) 22 T. Shuler (B4T8) 9
    5:00 4th Boys A K. Cano (B4T5) 16 L. Fried (B4T7) 18
    5:00 4th Boys B D. Root (B4T6) 37 T. Shuler (B4T8) 9
    6:00 4th Boys A G. Vuckovic (B4T9) 9 F. Barber (B4T10) 32
    6:00 4th Boys B A. Maglio (B4T11) 12 J. Wooddworth (B4T12) 13
    7:00 4th Boys A G. Vuckovic (B4T9) 19 A. Maglio (B4T11) 8
    7:00 4th Boys B F. Barber (B4T10) 39 J. Wooddworth (B4T12) 9
    10 Foot Goals            
                 

SCHEDULE: 10/8

  TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Wolman            

5TH GRADE BOYS

  2:00 5th Boys A Pool (B5T1) 11 Bermudez (B5T2) 16
    2:00 5th Boys B Khadam-Hir (B5T3) 7 Boyd (B5T4) 19

4TH GRADE BOYS

  3:00 5th Boys A Pool (B5T1) 15 Khadam-Hir (B5T3) 5
    3:00 5th Boys B Bermudez (B5T2) 17 Boyd (B5T4) 15
    4:00 5th Boys A Nicksic (B5T5) 9 Kalita (B5T6) 19
    4:00 5th Boys B Melhaus (B5T7) 8 Bizzell (B5T8) 18
    5:00 5th Boys A Nicksic (B5T5) 27 Melhaus (B5T7) 9
    5:00 5th Boys B Kalita (B5T6) 15 Bizzell (B5T8) 11
    6:00 5th Boys A Butler (B5T9) 16 Munoz (B5T10) 15
    6:00 4th Boys B C. Pang (B4T13) 5 P. Malone (B4T14) 23
    7:00 5th Boys A Munoz (B5T10) 15 Butler (B5T9) 21
10 Foot Goals   7:00 4th Boys B P. Malone (B4T14) 29 C. Pang (B4T13) 5
                 
                 

SCHEDULE: 10/8

  TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Fielder            

6TH GRADE BOYS

  2:00 6th Boys A D. Worden (B6T1) 22 C. Murff (B6T2) 11
    2:00 6th Boys B M. Lewis (B6T3) 5 S. McCurdy (B6T4) 44
    3:00 6th Boys A D. Worden (B6T1) 23 M. Lewis (B6T3) 6
    3:00 6th Boys B C. Murff (B6T2) 4 S. McCurdy (B6T4) 34
    4:00 6th Boys A D. Sanchez (B6T5) 10 C. Williams (B6T6) 2
    4:00 6th Boys B K. Giannangelo (B6T7) 4 Medrano (B6T8) 0 (F)
    5:00 6th Boys A D. Sanchez (B6T5) 16 K. Giannangelo (B6T7) 10
    5:00 6th Boys B C. Williams (B6T6) 10 Medrano (B6T8) 5 (F)
    6:00 6th Boys A M. Tate (B6T9) 25 R. Host (B6T10) 4
    6:00 No Game B NO GAME   NO GAME  
    7:00 6th Boys A R. Host (B6T10) 9 M. Tate (B6T9) 26
    10 Foot Goals Only            
                 
                 

SCHEDULE: 10/8

  TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Woodcreek            

7TH GRADE BOYS

  2:00 7th Boys A J. Ezell (B7T1) 17 E. Fundora (B7T2) 19
    2:00 7th Boys B W. Li (B7T3) 21 J. Stahl (B7T5) 22

8TH GRADE BOYS

  3:00 7th Boys A J. Ezell (B7T1) 21 W. Li (B7T3) 15
    3:00 7th Boys B E. Fundora (B7T2) 8 G. Mitchell (B7T4) 24
    4:00 7th Boys A G. Mitchell (B7T4) 33 J. Stahl (B7T5) 7
    4:00 8th Boys B Mallapragada (B8T4) 26 J. Ramiriz (B8T5) 16
    5:00 8th Boys A C. Baumann (B8T1) 28 R. Edgar (B8T3) 9
    5:00 8th Boys B L. Chang (B8T2) 33 Mallapragada (B8T4) 4
    6:00 8th Boys A C. Baumann (B8T1) 18 L. Chang (B8T2) 28
    6:00 8th Boys B R. Edgar (B8T3) 20 J. Ramiriz (B8T5) 16
    10 Foot Goals