skip navigation

Week 2 Game Results

Game 2 Results

SCHEDULE:  10/15 TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Griffin            
1ST/2ND GIRLS   2:00 1st/2nd Girls A S. Dailey (G1_G2T1) 5 A. Green (G1_G2T4) 1
    2:00 1st/2nd Girls B D. Moore (G1_G2T3) 7 J. Boak (G1_G2T2) 3
3RD GIRLS   3:00 1st/2nd Girls A A. Frymoyer (G1_G2T5) 0 S. Dailey (G1_G2T1) 19
    3:00 1st/2nd Girls B A. Green (G1_G2T4) 11 D. Moore (G1_G2T3) 8
    4:00 1st/2nd Girls A J. Boak (G1_G2T2) 7 A. Frymoyer (G1_G2T5) 1
    4:00 3rd Girls B J. McGee (G3T3) 5 R. Alimohammad (G3T2) 10
    5:00 3rd Girls A J. Gascoyne (G3T1) 5 K. Krueger (G3T4) 12
    5:00 3rd Girls B R. Alimohammad (G3T2) 2 C. Morris (G3T5) 0
    6:00 3rd Girls A K. Krueger (G3T4) 16 J. McGee (G3T3) 5
    6:00 3rd Girls B C. Morris (G3T5) 0 J. Gascoyne (G3T1) 2
    8.5 Foot Goals            
                 
SCHEDULE:  10/15 TIME DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Davidson            
4TH GRADE GIRLS 2:00 4th Girls A A. Super (G4T1) 5 J. Beasley (G4T8) 14
    2:00 4th Girls B S. Wright (G4T2) 8 D. Norwood (G4T7) 7
7TH GRADE GIRLS 3:00 4th Girls A D. Norwood (G4T7) 14 A. Super (G4T1) 2
    3:00 4th Girls B J. Beasley (G4T8) 7 S. Wright (G4T2) 14
    4:00 4th Girls A M. Thayer (G4T3) 11 C. Tollliver (G4T6) 7
    4:00 4th Girls B S. Shetty (G4T4) 8 D. Balasuriya (G4T5) 7
    5:00 4th Girls A D. Balasuriya (G4T5) 15 M. Thayer (G4T3) 14
    5:00 4th Girls B C. Tollliver (G4T6) 8 S. Shetty (G4T4) 17
    6:00 7th Girls A J. Beasley (G7T1) 27 R. Campbell (G7T4) 8
    6:00 7th Girls B T. Sim (G7T2) 25 A. Brugger (G7T3) 3
    7:00 7th Girls A T. Sim (G7T2) 13 J. Beasley (G7T1) 11
    7:00 7th Girls B A. Brugger (G7T3) 11 R. Campbell (G7T4) 13
    8.5 and 10 Foot Goals            
                 
                 
SCHEDULE:  10/15 TIME DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Randolph            
5TH GRADE GIRLS 2:00 5th Girls A J. Rheman (G5T1) 24 B. Khanoyan (G5T8) 4
    2:00 5th Girls B B. Giacomel (G5T2) 31 A. Habashy (G5T7) 2
8TH GRADE GIRLS 3:00 5th Girls A A. Habashy (G5T7) 3 J. Rheman (G5T1) 41
    3:00 5th Girls B B. Khanoyan (G5T8) 4 B. Giacomel (G5T2) 21
    4:00 5th Girls A T. Demaree (G5T3) 20 J. Thomas (G5T6) 0
    4:00 5th Girls B A. Green (G5T4) 20 M. Orton (G5T5) 7
    5:00 5th Girls A M. Orton (G5T5) 11 T. Demaree (G5T3) 32
    5:00 5th Girls B J. Thomas (G5T6) 1 A. Green (G5T4) 26
    6:00 8th Girls A E. Fundora (G8T1) 22 K. Cunningham (G8T8) 9
    6:00 8th Girls B B. Giacomel (G8T2) 35 T. Demaree (G8T7) 8
    7:00 8th Girls A T. Demaree (G8T7) 16 E. Fundora (G8T1) 14
    7:00 8th Girls B K. Cunningham (G8T8) 7 B. Giacomel (G8T2) 42
    10 Foot Goals            
                 
SCHEDULE:  10/15 TIME DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Rylander            
6TH GRADE GIRLS 2:00 6th Girls A N. Santos (G6T3) 3 A. Roebuck (G6T5) 21
    2:00 6th Girls B J. Clark (G6T6) 2 A. Trevino (G6T4) 26
8TH GRADE GIRLS 3:00 6th Girls A N. Santos (G6T3) 8 J. Clark (G6T6) 7
    3:00 6th Girls B A. Trevino (G6T4) 13 A. Roebuck (G6T5) 14
    4:00 6th Girls A J. Pruitt (G6T1) 14 B. Walker (G6T2) 4
    4:00 8th Girls A J. Burnett (G8T3) 29 R. Nemic (G8T6) 5
    5:00 6th Girls B B. Walker (G6T2) 9 J. Pruitt (G6T1) 10
    5:00 8th Girls B B. Hill (G8T4) 14 R. Ewart (G8T5) 13
    6:00 8th Girls A R. Ewart (G8T5) 17 J. Burnett (G8T3) 33
    6:00 8th Girls B R. Nemic (G8T6) 9 B. Hill (G8T4) 23
    10 Foot Goals            
                 
SCHEDULE:  10/15 TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Alexander            
1ST GRADE BOYS 2:00 1st Boys A Cox (B1T5) 4 Taylor (B1T2) 13
    2:00 1st Boys B Fifadara (B1T3) 2 Krueger (B1T4) 5
2ND GRADE BOYS 3:00 1st Boys A Fifadara (B1T3) 11 Cox (B1T5) 14
    3:00 1st Boys B Aukusitino (B1T1) 10 Taylor (B1T2) 9
    4:00 1st Boys A Aukusitino (B1T1) 7 Krueger (B1T4) 6
    4:00 2nd Boys B Zhu (B2T2) 10 Diaz (B2T6) 7
    5:00 2nd Boys A Smith (B2T4) 7 Zhu (B2T2) 18
    5:00 2nd Boys B Diaz (B2T6) 12 Wilke (B2T3) 14
    6:00 2nd Boys A Mitchell (B2T1) 8 Smith (B2T4) 5
    6:00 2nd Boys B Wilke (B2T3) 10 Ford (B2T5) 21
    7:00 2nd Boys A Ford (B2T5) 21 Mitchell (B2T1) 13
    8.5 Foot Goals            
                 
SCHEDULE:  10/15 TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Stanley            
3RD GRADE BOYS 2:00 3rd Boys A M. Ripaldi (B3T2) 21 C. Black (B3T5) 13
    2:00 3rd Boys B R. Raddle (B3T3) 18 C. Raesner (B3T6) 23
    3:00 3rd Boys A C. Black (B3T5) 18 R. Raddle (B3T3) 7
    3:00 3rd Boys B C. Raesner (B3T6) 30 M. Ripaldi (B3T2) 22
    4:00 3rd Boys A D. Lindsay (B3T1) 22 K. Wang (B3T10) 7
    4:00 3rd Boys B A. Teague (B3T4) 17 G. Kaim (B3T8) 10
    5:00 3rd Boys A K. Wang (B3T10) 9 D. Lindsay (B3T1) 26
    5:00 3rd Boys B P. Radulovic (B3T7) 9 P. Li (B3T9) 19
    6:00 3rd Boys A P. Radulovic (B3T7) 7 G. Kaim (B3T8) 14
    6:00 3rd Boys B P. Li (B3T9) 5 A. Teague (B3T4) 25
    8.5 Foot Goals            
                 
SCHEDULE:  10/15 TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Wilson            
4TH GRADE BOYS 2:00 4th Boys A R. Neil (B4T1) 18 P. Malone (B4T14) 11
    2:00 4th Boys B B. Burns (B4T2) 35 C. Pang (B4T13) 13
    3:00 4th Boys A C. Pang (B4T13)

15

R. Neil (B4T1) 47
    3:00 4th Boys B P. Malone (B4T14) 9 B. Burns (B4T2) 27
    4:00 4th Boys A J. Gascoyne (B4T4) 27 J. Wooddworth (B4T12) 7
    4:00 4th Boys B K. Cano (B4T5) 23 A. Maglio (B4T11) 4
    5:00 4th Boys A J. Wooddworth (B4T12) 6 K. Cano (B4T5) 16
    5:00 4th Boys B A. Maglio (B4T11) 3 J. Gascoyne (B4T4) 25
    6:00 4th Boys A L. Fried (B4T7) 20 F. Barber (B4T10) 21
    6:00 4th Boys B G. Vuckovic (B4T9) 16 T. Shuler (B4T8) 15
    7:00 4th Boys A F. Barber (B4T10) 27 T. Shuler (B4T8) 15
    7:00 4th Boys B L. Fried (B4T7) 25 G. Vuckovic (B4T9) 2
    10 Foot Goals            
                 
SCHEDULE:  10/15 TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Wolman            
5TH GRADE BOYS 2:00 5th Boys A Pool (B5T1) 8 Munoz (B5T10) 36
    2:00 5th Boys B Bermudez (B5T2) 7 Butler (B5T9) 25
4TH GRADE BOYS 3:00 5th Boys A Munoz (B5T10) 42 Bermudez (B5T2) 10
    3:00 5th Boys B Butler (B5T9) 44 Pool (B5T1) 6
    4:00 5th Boys A Wu (B5T3) 2 Bizzell (B5T8) 25
    4:00 5th Boys B Boyd (B5T4) 19 Melhaus (B5T7) 13
    5:00 5th Boys A Bizzell (B5T8) 23 Boyd (B5T4) 8
    5:00 5th Boys B Melhaus (B5T7) 9 Wu (B5T3) 6
    6:00 5th Boys A Nicksic (B5T5) 13 Kalita (B5T6) 21
    6:00 4th Boys B J. Pope (B4T3) 13 D. Root (B4T6) 18
    7:00 5th Boys A Kalita (B5T6) 21 Nicksic (B5T5) 15
    7:00 4th Boys B D. Root (B4T6) 19 J. Pope (B4T3) 9
    10 Foot Goals            
                 
SCHEDULE:  10/15 TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Fielder            
6TH GRADE BOYS 2:00 6th Boys A Medrano (B6T8) 15 D. Sanchez (B6T5) 17
    2:00 6th Boys B M. Lewis (B6T3) 7 K. Giannangelo (B6T7) 15
    3:00 6th Boys A D. Sanchez (B6T5) 27 M. Lewis (B6T3) 7
    3:00 6th Boys B K. Giannangelo (B6T7) 9 Medrano (B6T8) 21
    4:00 6th Boys A D. Worden (B6T1) 32 C. Williams (B6T6) 11
    4:00 6th Boys B C. Murff (B6T2) 22 R. Host (B6T10) 9
    5:00 6th Boys A C. Williams (B6T6) 19 R. Host (B6T10) 15
    5:00 6th Boys B D. Worden (B6T1) 22 C. Murff (B6T2) 10
    6:00 6th Boys A S. McCurdy (B6T4) 54 M. Tate (B6T9) 9
    6:00 No Game B No Game   No Game  
    7:00 6th Boys A M. Tate (B6T9) 12 S. McCurdy (B6T4) 34
    10 Foot Goals Only            
                 
SCHEDULE:  10/15 TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
    Woodcreek            
7TH GRADE BOYS 2:00 7th Boys A J. Ezell (B7T1) 9 G. Mitchell (B7T4) 31
    2:00 7th Boys B E. Fundora (B7T2) 29 W. Li (B7T3) 19
8TH GRADE BOYS 3:00 7th Boys A J. Stahl (B7T5) 15 J. Ezell (B7T1) 22
    3:00 7th Boys B W. Li (B7T3) 14 G. Mitchell (B7T4) 38
    4:00 7th Boys A E. Fundora (B7T2) 23 J. Stahl (B7T5) 14
    4:00 8th Boys B C. Baumann (B8T1) 37 Mallapragada (B8T4) 12
    5:00 8th Boys A L. Chang (B8T2) 34 R. Edgar (B8T3) 7
    5:00 8th Boys B J. Ramiriz (B8T5) 3 C. Baumann (B8T1) 31
    6:00 8th Boys A R. Edgar (B8T3) 22 Mallapragada (B8T4) 15
    6:00 8th Boys B L. Chang (B8T2) 42 J. Ramiriz (B8T5) 9
    10 Foot Goals