skip navigation

Week 3 Game Scores

Week 3 Scores

Week 3   TIME DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/22 Griffin            
    2:00 1st Boys A Krueger (B1T4) 5 Cox (B1T5) 4
1ST GRADE BOYS   2:00 1st Boys B Fifadara (B1T3) 12 Taylor (B1T2) 9
    3:00 1st Boys A Taylor (B1T2) 10 Krueger (B1T4) 9
3RD GIRLS   3:00 1st Boys B Aukusitino (B1T1) 2 Fifadara (B1T3) 8
    4:00 1st Boys A Cox (B1T5) 2 Aukusitino (B1T1) 16
    4:00 3rd Girls B J. McGee (G3T3) 14 C. Morris (G3T5) 9
    5:00 3rd Girls A J. Gascoyne (G3T1) 18 J. McGee (G3T3) 5
    5:00 3rd Girls B R. Alimohammad (G3T2) 7 K. Krueger (G3T4) 14
    6:00 3rd Girls A J. Gascoyne (G3T1) 17 R. Alimohammad (G3T2) 4
    6:00 3rd Girls B K. Krueger (G3T4) 2 C. Morris (G3T5) 0
    8.5 Foot Goals            
                 
    TIME DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/22 Davidson            
    2:00 4th Girls A A. Super (G4T1) 2 C. Tollliver (G4T6) 13
4TH GRADE GIRLS   2:00 4th Girls B S. Wright (G4T2) 11 D. Balasuriya (G4T5) 13
    3:00 4th Girls A D. Balasuriya (G4T5) 16 A. Super (G4T1) 7
7TH GRADE GIRLS   3:00 4th Girls B C. Tollliver (G4T6) 13 S. Wright (G4T2) 14
    4:00 4th Girls A M. Thayer (G4T3) 9 D. Norwood (G4T7) 8
    4:00 4th Girls B S. Shetty (G4T4) 22 J. Beasley (G4T8) 5
    5:00 4th Girls A D. Norwood (G4T7) 7 S. Shetty (G4T4) 17
    5:00 4th Girls B J. Beasley (G4T8) 10 M. Thayer (G4T3) 15
    6:00 7th Girls A J. Beasley (G7T1) 8 T. Sim (G7T2) 15
    6:00 7th Girls B A. Brugger (G7T3) 9 R. Campbell (G7T4) 10
    7:00 7th Girls A A. Brugger (G7T3) 7 J. Beasley (G7T1) 26
    7:00 7th Girls B T. Sim (G7T2) 38 R. Campbell (G7T4) 2
    8.5 and 10 Foot Goals            
                 
                 
                 
    TIME DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/22 Randolph            
    2:00 5th Girls A J. Rheman (G5T1) 17 J. Thomas (G5T6) 1
5TH GRADE GIRLS   2:00 5th Girls B B. Giacomel (G5T2) 14 M. Orton (G5T5) 13
    3:00 5th Girls A J. Thomas (G5T6) 4 B. Giacomel (G5T2) 19
8TH GRADE GIRLS   3:00 5th Girls B M. Orton (G5T5) 10 J. Rheman (G5T1) 26
    4:00 5th Girls A T. Demaree (G5T3) 29 A. Habashy (G5T7) 4
    4:00 5th Girls B A. Green (G5T4) 23 B. Khanoyan (G5T8) 1
    5:00 5th Girls A A. Habashy (G5T7) 0 A. Green (G5T4) 28
    5:00 5th Girls B B. Khanoyan (G5T8) 6 T. Demaree (G5T3) 20
    6:00 8th Girls A J. Burnett (G8T3) 34 T. Demaree (G8T7) 10
    6:00 8th Girls B B. Hill (G8T4) 31 K. Cunningham (G8T8) 12
    7:00 8th Girls A T. Demaree (G8T7) 17 B. Hill (G8T4) 25
    7:00 8th Girls B K. Cunningham (G8T8) 19 J. Burnett (G8T3) 45
    10 Foot Goals            
                 
    TIME DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/22 Rylander            
    2:00 6th Girls A J. Pruitt (G6T1) 11 A. Roebuck (G6T5) 16
6TH GRADE GIRLS   2:00 6th Girls B B. Walker (G6T2) 3 J. Clark (G6T6) 1
    3:00 6th Girls A A. Roebuck (G6T5) 23 B. Walker (G6T2) 7
8TH GRADE GIRLS   3:00 6th Girls B J. Clark (G6T6) 8 J. Pruitt (G6T1) 12
    4:00 6th Girls A N. Santos (G6T3)

17

A. Trevino (G6T4) 13
    4:00 6th Girls B E. Fundora (G8T1) 9 R. Nemic (G8T6) 7
    5:00 8th Girls A A. Trevino (G6T4) 13 N. Santos (G6T3) 11
    5:00 8th Girls B B. Giacomel (G8T2) 0* R. Ewart (G8T5) 1
    6:00 8th Girls A R. Nemic (G8T6) 11 B. Giacomel (G8T2) 42
    6:00 8th Girls B R. Ewart (G8T5) 28 E. Fundora (G8T1) 9
    10 Foot Goals            
                 
                 
                 
                 
    TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/22 Alexander            
    2:00 1st/2nd Girls A A. Green (G1_G2T4) 4 A. Frymoyer (G1_G2T5) 1
1st/2nd GRADE GIRLS   2:00 1st/2nd Girls B S. Dailey (G1_G2T1) 10 D. Moore (G1_G2T3) 1
    3:00 1st/2nd Girls A J. Boak (G1_G2T2) 2 A. Green (G1_G2T4) 6
2nd GRADE BOYS   3:00 1st/2nd Girls B A. Frymoyer (G1_G2T5) 0 D. Moore (G1_G2T3) 10
    4:00 1st/2nd Girls A J. Boak (G1_G2T2) 1 S. Dailey (G1_G2T1) 13
    4:00 2nd Boys B Diaz (B2T6) 9 Mitchell (B2T1) 14
    5:00 2nd Boys A Mitchell (B2T1) 15 Wilke (B2T3) 12
    5:00 2nd Boys B Smith (B2T4) 5 Diaz (B2T6) 13
    6:00 2nd Boys A Wilke (B2T3) 20 Smith (B2T4) 1
    6:00 2nd Boys B Zhu (B2T2) 12 Ford (B2T5) 22
    7:00 2nd Boys A Ford (B2T5) 18 Zhu (B2T2) 4
    8.5 Foot Goals            
                 
    TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/22 Stanley            
    2:00 3rd Boys A K. Wang (B3T10) 18 C. Black (B3T5) 24
3RD GRADE BOYS   2:00 3rd Boys B P. Li (B3T9) 11 R. Raddle (B3T3) 21
    3:00 3rd Boys A C. Black (B3T5) 31 P. Li (B3T9) 5
    3:00 3rd Boys B R. Raddle (B3T3) 17 K. Wang (B3T10) 15
    4:00 3rd Boys A D. Lindsay (B3T1) 31 G. Kaim (B3T8) 13
    4:00 3rd Boys B M. Ripaldi (B3T2) 30 P. Radulovic (B3T7) 11
    5:00 3rd Boys A M. Ripaldi (B3T2) 38 G. Kaim (B3T8) 8
    5:00 3rd Boys B P. Radulovic (B3T7) 4 D. Lindsay (B3T1) 25
    6:00 3rd Boys A A. Teague (B3T4) 16 C. Raesner (B3T6) 22
    6:00 3rd Boys B No Game   No Game  
    7:00 3rd Boys A C. Raesner (B3T6) 18 A. Teague (B3T4) 17
    8.5 Foot Goals            
                 
SCHEDULE: 10/22 Wilson            
    2:00 4th Boys A R. Neil (B4T1) 36 J. Wooddworth (B4T12) 12
4TH GRADE BOYS   2:00 4th Boys B B. Burns (B4T2) 35 A. Maglio (B4T11) 4
    3:00 4th Boys A J. Wooddworth (B4T12) 8 B. Burns (B4T2) 26
    3:00 4th Boys B A. Maglio (B4T11) 5 R. Neil (B4T1) 40
    4:00 4th Boys A J. Pope (B4T3) 21 F. Barber (B4T10) 27
    4:00 4th Boys B J. Gascoyne (B4T4) 27 C. Pang (B4T13) 9
    5:00 4th Boys A F. Barber (B4T10) 33 J. Gascoyne (B4T4) 5
    5:00 4th Boys B C. Pang (B4T13) 12 J. Pope (B4T3) 31
    6:00 4th Boys A K. Cano (B4T5) 11 P. Malone (B4T14) 13
    6:00 4th Boys B D. Root (B4T6) 24 G. Vuckovic (B4T9) 9
    7:00 4th Boys A P. Malone (B4T14) 13 D. Root (B4T6) 16
    7:00 4th Boys B G. Vuckovic (B4T9) 14 K. Cano (B4T5) 18
    10  Foot Goals            
                 
    TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/22 Wolman            
    2:00 5th Boys A Nicksic (B5T5) 9 Munoz (B5T10) 14
4TH GRADE BOYS   2:00 5th Boys B Kalita (B5T6) 11 Butler (B5T9) 29
    3:00 5th Boys A Munoz (B5T10) 29 Kalita (B5T6) 13
5TH GRADE BOYS   3:00 5th Boys B Butler (B5T9) 32 Nicksic (B5T5) 8
    4:00 5th Boys A Pool (B5T1) 14 Melhaus (B5T7) 8
    4:00 5th Boys B Bermudez (B5T2) 14 Bizzell (B5T8) 11
    5:00 5th Boys A Pool (B5T1) 22 Bizzell (B5T8) 14
    5:00 5th Boys B Melhaus (B5T7) 6 Bermudez (B5T2) 30
    6:00 5th Boys A Wu (B5T3) 3 Boyd (B5T4) 23
    6:00 4th Boys B L. Fried (B4T7) 23 T. Shuler (B4T8) 5
    7:00 5th Boys A Boyd (B5T4) 18 Wu (B5T3) 8
    7:00 4th Boys B T. Shuler (B4T8) 15 L. Fried (B4T7) 22
    10  Foot Goals            
                 
                 
    TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/22 Fielder            
    2:00 6th Boys A R. Host (B6T10) 4 D. Worden (B6T1) 32
6TH GRADE BOYS   2:00 6th Boys B D. Sanchez (B6T5) 19 M. Tate (B6T9) 12
    3:00 6th Boys A D. Worden (B6T1) 30 M. Tate (B6T9) 10
    3:00 6th Boys B R. Host (B6T10) 4 D. Sanchez (B6T5) 22
    4:00 6th Boys A C. Williams (B6T6) 9 S. McCurdy (B6T4) 40
    4:00 6th Boys B Medrano (B6T8) 20 M. Lewis (B6T3) 1
    5:00 6th Boys A S. McCurdy (B6T4) 38 Medrano (B6T8) 13
    5:00 6th Boys B M. Lewis (B6T3) 12 C. Williams (B6T6) 20
    6:00 6th Boys A C. Murff (B6T2) 15 K. Giannangelo (B6T7) 14
    6:00 No Game B No Game   No Game  
    7:00 6th Boys A K. Giannangelo (B6T7) 10 C. Murff (B6T2) 13
    10  Foot Goals            
2                
    TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/22 Woodcreek            
    2:00 7th Boys A J. Ezell (B7T1) 15 E. Fundora (B7T2) 19
7TH GRADE BOYS   2:00 7th Boys B W. Li (B7T3) 28 J. Stahl (B7T5) 18
    3:00 7th Boys A J. Ezell (B7T1) 20 W. Li (B7T3) 23
8TH GRADE BOYS   3:00 7th Boys B E. Fundora (B7T2) 11 G. Mitchell (B7T4) 25
    4:00 7th Boys A G. Mitchell (B7T4) 32 J. Stahl (B7T5) 16
    4:00 8th Boys B Mallapragada (B8T4) 0* J. Ramiriz (B8T5) 1
    5:00 8th Boys A C. Baumann (B8T1) 27 R. Edgar (B8T3) 20
    5:00 8th Boys B L. Chang (B8T2) 42 Mallapragada (B8T4) 12
    6:00 8th Boys A C. Baumann (B8T1) 11 L. Chang (B8T2) 30
    6:00 8th Boys B R. Edgar (B8T3) 21 J. Ramiriz (B8T5) 16
    10  Foot Goals