skip navigation

Week 4 Scores

Week 4 Scores

Week 3   TIME DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/29 Griffin            
    2:00 1st Boys A Cox (B1T5) 5 Taylor (B1T2) 10
1ST GRADE BOYS   2:00 1st Boys B Fifadara (B1T3) 7 Krueger (B1T4) 6
    3:00 1st Boys A Fifadara (B1T3) 9 Cox (B1T5) 11
3RD GIRLS   3:00 1st Boys B Aukusitino (B1T1) 9 Taylor (B1T2) 17
    4:00 1st Boys A Aukusitino (B1T1) 3 Krueger (B1T4) 11
    4:00 3rd Girls B J. McGee (G3T3) 5 R. Alimohammad (G3T2) 11
Bill Panter - Text scores to 5:00 3rd Girls A J. Gascoyne (G3T1) 20 K. Krueger (G3T4) 7
612-325-6971   5:00 3rd Girls B R. Alimohammad (G3T2) 12 C. Morris (G3T5) 4
    6:00 3rd Girls A K. Krueger (G3T4) 16 J. McGee (G3T3) 5
    6:00 3rd Girls B C. Morris (G3T5) 0 J. Gascoyne (G3T1) 2
    8.5 Foot Goals            
                 
    TIME DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/29 Davidson            
    2:00 4th Girls A S. Wright (G4T2) 15 M. Thayer (G4T3) 10
4TH GRADE GIRLS   2:00 4th Girls B A. Super (G4T1) 9 D. Balasuriya (G4T5) 15
    3:00 4th Girls A M. Thayer (G4T3) 20 A. Super (G4T1) 9
7TH GRADE GIRLS   3:00 4th Girls B D. Balasuriya (G4T5) 19 S. Wright (G4T2) 18
    4:00 4th Girls A S. Shetty (G4T4) 12 D. Norwood (G4T7) 10
    4:00 4th Girls B C. Tollliver (G4T6) 14 J. Beasley (G4T8) 6
    5:00 4th Girls A C. Tollliver (G4T6) 8 D. Norwood (G4T7) 11
    5:00 4th Girls B J. Beasley (G4T8) 10 S. Shetty (G4T4) 22
    6:00 7th Girls A J. Beasley (G7T1) 17 R. Campbell (G7T4) 14
    6:00 7th Girls B T. Sim (G7T2) 16 A. Brugger (G7T3) 5
Bill Panter - Text scores to 7:00 7th Girls A T. Sim (G7T2) 17 J. Beasley (G7T1) 13
612-325-6971   7:00 7th Girls B A. Brugger (G7T3) 17 R. Campbell (G7T4) 11
    8.5 and 10 Foot Goals            
                 
                 
                 
    TIME DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/29 Randolph            
    2:00 5th Girls A J. Rheman (G5T1) 8 A. Green (G5T4) 6
5TH GRADE GIRLS   2:00 5th Girls B B. Giacomel (G5T2) 15 T. Demaree (G5T3) 16
    3:00 5th Girls A T. Demaree (G5T3) 8 J. Rheman (G5T1) 15
8TH GRADE GIRLS   3:00 5th Girls B A. Green (G5T4) 15 B. Giacomel (G5T2) 11
    4:00 5th Girls A J. Thomas (G5T6) 9 A. Habashy (G5T7) 11
    4:00 5th Girls B M. Orton (G5T5) 14 B. Khanoyan (G5T8) 5
    5:00 5th Girls A B. Khanoyan (G5T8) 11 J. Thomas (G5T6) 7
    5:00 5th Girls B A. Habashy (G5T7) 11 M. Orton (G5T5) 17
    6:00 8th Girls A B. Giacomel (G8T2) 21 J. Burnett (G8T3) 22
    6:00 8th Girls B B. Hill (G8T4) 18 R. Ewart (G8T5) 17
Bill Panter - Text scores to 7:00 8th Girls A B. Giacomel (G8T2) 44 B. Hill (G8T4) 13
612-325-6971   7:00 8th Girls B J. Burnett (G8T3) 35 R. Ewart (G8T5) 17
    10 Foot Goals            
                 
    TIME DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/29 Rylander            
    2:00 6th Girls A A. Trevino (G6T4) 18 A. Roebuck (G6T5) 14
6TH GRADE GIRLS   2:00 6th Girls B B. Walker (G6T2) 8 N. Santos (G6T3) 4
    3:00 6th Girls A N. Santos (G6T3) 12 A. Trevino (G6T4) 13
8TH GRADE GIRLS   3:00 6th Girls B A. Roebuck (G6T5) 13 B. Walker (G6T2) 7
    4:00 6th Girls A J. Clark (G6T6) 10 J. Pruitt (G6T1) 11
    4:00 8th Girls B T. Demaree (G8T7) 19 K. Cunningham (G8T8) 9
    5:00 6th Girls A J. Pruitt (G6T1) 10 J. Clark (G6T6) 11
    5:00 8th Girls B E. Fundora (G8T1) 9 R. Nemic (G8T6) 8
    6:00 8th Girls A R. Nemic (G8T6) 15 K. Cunningham (G8T8) 14
Bill Panter - Text scores to 6:00 8th Girls B E. Fundora (G8T1) 13 T. Demaree (G8T7) 8
612-325-6971   10 Foot Goals            
                 
                 
                 
    TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/29 Alexander            
    2:00 2nd Boys A Ford (B2T5) 23 Zhu (B2T2) 11
2nd GRADE BOYS   2:00 2nd Boys B No Game   No Game  
    3:00 2nd Boys B Zhu (B2T2) 10 Mitchell (B2T1) 15
    3:00 2nd Boys A Wilke (B2T3) 12 Ford (B2T5) 8
1st/2nd GRADE GIRLS 4:00 2nd Boys B Diaz (B2T6) 8 Wilke (B2T3) 11
    4:00 2nd Boys A Smith (B2T4) 4 Mitchell (B2T1) 18
    5:00 2nd Boys B Diaz (B2T6) 14 Smith (B2T4) 5
    5:00 1st/2nd Girls A J. Boak (G1_G2T2) 4 A. Frymoyer (G1_G2T5) 0
    6:00 1st/2nd Girls B S. Dailey (G1_G2T1) 23 A. Green (G1_G2T4) 2
    6:00 1st/2nd Girls A D. Moore (G1_G2T3) 4 J. Boak (G1_G2T2) 5
    7:00 1st/2nd Girls B A. Frymoyer (G1_G2T5) 3 S. Dailey (G1_G2T1) 24
Bill Panter - Text scores to 7:00 1st/2nd Girls A A. Green (G1_G2T4) 2 D. Moore (G1_G2T3) 6
612-325-6971   8.5 Foot Goals            
                 
    TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/29 Stanley            
    2:00 3rd Boys A D. Lindsay (B3T1) 15 C. Black (B3T5) 19
3RD GRADE BOYS   2:00 3rd Boys B A. Teague (B3T4) 21 P. Radulovic (B3T7) 7
    3:00 3rd Boys A D. Lindsay (B3T1) 18 A. Teague (B3T4) 16
    3:00 3rd Boys B C. Black (B3T5) 22 P. Radulovic (B3T7) 14
    4:00 3rd Boys A C. Raesner (B3T6) 22 K. Wang (B3T10) 9
    4:00 3rd Boys B R. Raddle (B3T3) 29 M. Ripaldi (B3T2) 28
    5:00 3rd Boys A K. Wang (B3T10) 13 R. Raddle (B3T3) 21
    5:00 3rd Boys B M. Ripaldi (B3T2) 27 P. Li (B3T9) 16
    6:00 3rd Boys A C. Raesner (B3T6) 27 G. Kaim (B3T8) 10
Bill Panter - Text scores to 6:00 3rd Boys B No Games   No Games  
612-325-6971   7:00 3rd Boys A G. Kaim (B3T8) 13 P. Li (B3T9) 19
    8.5 Foot Goals            
                 
SCHEDULE: 10/29 Wilson            
    2:00 4th Boys A R. Neil (B4T1) 33 F. Barber (B4T10) 17
4TH GRADE BOYS   2:00 4th Boys B B. Burns (B4T2) 15 D. Root (B4T6) 21
    3:00 4th Boys A D. Root (B4T6) 13 R. Neil (B4T1) 29
    3:00 4th Boys B F. Barber (B4T10) 24 B. Burns (B4T2) 25
    4:00 4th Boys A L. Fried (B4T7) 16 P. Malone (B4T14) 12
    4:00 4th Boys B K. Cano (B4T5) 19 J. Gascoyne (B4T4) 13
    5:00 4th Boys A P. Malone (B4T14) 24 J. Gascoyne (B4T4) 11
    5:00 4th Boys B K. Cano (B4T5) 17 L. Fried (B4T7) 19
    6:00 4th Boys A A. Maglio (B4T11) 10 J. Wooddworth (B4T12) 16
    6:00 4th Boys B T. Shuler (B4T8) 23 G. Vuckovic (B4T9) 24
Bill Panter - Text scores to 7:00 4th Boys A J. Wooddworth (B4T12) 4 T. Shuler (B4T8) 15
612-325-6971   7:00 4th Boys B G. Vuckovic (B4T9) 27 A. Maglio (B4T11) 15
    10  Foot Goals            
                 
                 
    TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/29 Wolman            
    2:00 5th Boys A Butler (B5T9) 35 Boyd (B5T4) 7
4TH GRADE BOYS   2:00 5th Boys B Bermudez (B5T2) 14 Kalita (B5T6) 15
    3:00 5th Boys A Kalita (B5T6) 10 Butler (B5T9) 32
5TH GRADE BOYS   3:00 5th Boys B Boyd (B5T4) 12 Bermudez (B5T2) 10
    4:00 5th Boys A Melhaus (B5T7) 9 Nicksic (B5T5) 20
    4:00 5th Boys B Wu (B5T3) 9 Munoz (B5T10) 34
    5:00 5th Boys A Munoz (B5T10) 46 Melhaus (B5T7) 7
    5:00 5th Boys B Nicksic (B5T5) 26 Wu (B5T3) 5
    6:00 5th Boys A Pool (B5T1) 4 Bizzell (B5T8) 21
Bill Panter - Text scores to 6:00 4th Boys B J. Pope (B4T3) 22 C. Pang (B4T13) 7
612-325-6971   7:00 5th Boys A Pool (B5T1) 14 Bizzell (B5T8) 20
    7:00 4th Boys B C. Pang (B4T13) 10 J. Pope (B4T3) 25
    10  Foot Goals            
                 
                 
    TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/29 Fielder            
    2:00 6th Boys A D. Worden (B6T1) 16 S. McCurdy (B6T4) 27
6TH GRADE BOYS   2:00 6th Boys B D. Sanchez (B6T5) 18 M. Tate (B6T9) 12
    3:00 6th Boys A S. McCurdy (B6T4) 35 D. Sanchez (B6T5) 12
    3:00 6th Boys B M. Tate (B6T9) 6 D. Worden (B6T1) 26
    4:00 6th Boys A R. Host (B6T10) 7 M. Lewis (B6T3) 23
    4:00 6th Boys B C. Murff (B6T2) 10 Medrano (B6T8) 19
    5:00 6th Boys A M. Lewis (B6T3) 9 Medrano (B6T8) 16
    5:00 6th Boys B C. Murff (B6T2) 23 R. Host (B6T10) 4
Bill Panter - Text scores to 6:00 6th Boys A C. Williams (B6T6) 13 K. Giannangelo (B6T7) 17
612-325-6971   6:00 No Game B No Game   No Game  
    7:00 6th Boys A K. Giannangelo (B6T7) 20 C. Williams (B6T6) 18
    10  Foot Goals            
                 
    TIME/LOCATION DIVISION COURT HOME Score VISITOR Score
SCHEDULE: 10/29 Woodcreek            
    2:00 7th Boys A J. Ezell (B7T1) 13 G. Mitchell (B7T4) 29
7TH GRADE BOYS   2:00 7th Boys B E. Fundora (B7T2) 29 W. Li (B7T3) 13
    3:00 7th Boys A J. Stahl (B7T5) 23 J. Ezell (B7T1) 20
8TH GRADE BOYS   3:00 7th Boys B W. Li (B7T3) 12 G. Mitchell (B7T4) 38
    4:00 7th Boys A E. Fundora (B7T2) 25 J. Stahl (B7T5) 13
    4:00 8th Boys B C. Baumann (B8T1) 32 Mallapragada (B8T4) 13
    5:00 8th Boys A L. Chang (B8T2) 36 R. Edgar (B8T3) 13
Bill Panter - Text scores to 5:00 8th Boys B J. Ramiriz (B8T5) 12 C. Baumann (B8T1) 40
612-325-6971   6:00 8th Boys A R. Edgar (B8T3) 2 Mallapragada (B8T4) 0
    6:00 8th Boys B L. Chang (B8T2) 47 J. Ramiriz (B8T5) 12
    10  Foot Goals